Вітаємо першокурсників

Деталі

Вітаємо першокурсників!

1

1 вересня 2017 року відбулася урочиста посвята в першокурсники на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. На свято були запрошені не лише вчорашні абітурієнти, а й їхні батьки та майбутні наставники. 

Надихав на філологічні подвиги нову генерацію незмінний декан факультету, доктор філологічних наук, професор Анатолій Васильович Висоцький. Приймали вітання першокурсники й від завідувачів кафедр факультету М.Я. Плющ, С.В. Котляренко, С.В. Шевчук, В.О. Жадька, В.М. Даниленка, Л.І. Мацько, В.Ф. Погребенника.

 З вітальним словом звернувся до присутніх Герой України, Народний артист України Паламаренко Анатолій Нестерович. Проникливі слова української літературної класики знайшли своїх слухачів серед поціновувачів поетичного слова.

Не оминув своєю увагою свята студентів-укфілівців і проректор з наукової роботи НПУ імені М.П.Драгоманова, професор Торбін Григорій Мирославович, який передав вітання від ректора університету В.П. Андрущенка.

Першокурсники мали нагоду познайомитися і з визнаними талантами факультету – Світланою Мельник і Софією Півняк, які подарували усім гостям свята незабутні музичні номери.

 Приєднуємося до усіх привітань, які пролунали цього першовересневого ранку, та хочемо побажати юним драгоманівцям не боятися перших труднощів, бути відкритими до нових ідей та насолоджуватися кожною хвилиною студентського життя. Ласкаво просимо у родину!

                                  Прес-секретар факультету Ярошенко Мирослава

 IMG 7070  DSC 0179

DSC 0175

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 7140

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0227

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 7149

DSC 0300DSC 0116

DSC 0176

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

4329420
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
569
1125
2793
3312629
22676
40571
4329420

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-19 16:31:47
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ