Свято першокурсника

Свято першокурсника

23 жовтня на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулося Свято першокурсника. Цьогоріч організатори обрали нову концепцію – телеканал "Укрфіл ТБ". Відкриваючи захід, ведучі проголосили гасло свята: "Укрфіл ТБ - кожен сьогодні представить себе!"

Справді, усі групи інтерпретували відомі нам телепередачі, показавши себе на всі 100%. Кожна група намагалася розкрити та показати всі свої вміння, таланти і навички. Жарти, співи, танці- саме цим була наповнена актова зала гуманітарного корпусу в ці години. Не можна забути про кураторів, які, продовжуючи обрану тематику, демонстрували авторські номери між витупами першокурсників, аби ті мали час перепочити. Усіх у той день об'єднала одна мета - показати наш факультет в усій красі, а ще, скажу відверто, за цих два дні всі згуртувалися і стали однією великою сім'єю!

Час збігав і прийшов момент нагородження. Журі було надзвичайно складно обирати переможців, адже цього року були дуже сильні номери, проте маємо такі результати:

1 місце - 102 СОУР,

2місце - 101 СОУА,

3 місце - 106 ФУР.

Вітаємо переможців! Організатори подарували надзвичайне свято: було безліч подарунків, подяк та грамот, були квіти і просто слова вдячності. Сподіваємося, що це свято справді об'єднало кожного і так само дружньо кожен першокурсник піде і надалі по цьому складному, але такому цікавому педагогічному шляху !

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу,

студкуратор першокурсників

DSC 1114DSC 1131DSC 1203DSC 1220DSC 1288DSC 1335DSC 1336DSC 1446DSC 1457DSC 1533DSC 1560DSC 1624DSC 1653DSC 1675DSC 1834DSC 1873