Презентація книги сучасної української письменниці Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка»

У четвер, 15 листопада 2018 року, на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася зустріч із сучасною українською письменницею Ірен Роздобутько, яка презентувала свою книгу «Прилетіла ластівочка».

Філологи, як ніхто інший, були зацікавленні в цій зустрічі, тому і привітали авторку гучними оплесками. Письменниці відразу вдалося налаштувати публіку на гарний настрій. В аудиторії відчувалася тепла атмосфера творчості, очі глядачів сяяли зацікавленістю, і кожне слово публіка намагалася впіймати, бо зустрічі з творцями сучасної української літератури відбуваються не щодня.

Літератор розпочала свій виступ із презентації книги та розповіла секрети її створення, а потім зробила короткий аналіз улюблених книг читачів. Після цього зустріч набула дружнього характеру, адже аудиторія та письменниця провели активну бесіду і кожен охочий отримав відповіді на запитання, які хвилювали.

Крім шаленого бажання читати книги Ірен Роздобутько, студенти отримали неймовірну мотивацію та урок від авторки: із чого почати молодій людині, аби досягнути успіху?

На останок усі читачі дізналися невеличкі секрети щодо майбутньої книги, адже сама ж Ірен, на прохання студентів, відхилила завісу нового твору.

Урочистий захід пройшов блискавично! Похвальною є активність та зацікавленість викладачів і студентів НПУ імені М.П.Драгоманова. Про це свідчать і переповнена аудиторія 7:10, і гучні оплески, і маса запитань, які лунали під час зустрічі. Усі довго не відпускали Ірен Роздобутько, адже кожний хотів отримати автограф та фото на згадку.

Я впевнена, що про цей захід будуть говорити ще довго, бо всі йшли після нього з посмішкою та книгою в руках. Висловлюємо щиру вдячність Ірен Роздобутько за творчість та всім організаторам за проведення зустрічі, а ми не кажемо Вам «Прощавайте», а просто говоримо «До наступної зустрічі»!

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу