Лекція про медіаграмотність

Лекція про медіаграмотність

26 березня 2019 року на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка завітали представники громадської організації «Освітня асамблея», а саме: керівник ГО Микола Панченко та координатор медіанапрямку Валерія Павлюк. «Освітня асамблея» - волонтерський просвітницький проект, спрямований на розвиток альтернативних осередків освіти та її доступності. Сьогодні студенти нашого факультету отримали можливість послухати лекцію "Пропаганда та маніпуляція у медіа".

У середньому в мережі людина перебуває 8 годин на день. Щодня інформаційний хаос змінює нас. Так чи так будь-яке інформаційне повідомлення впливає на нашу свідомість. Як відбувається нав'язування? Що із цим робити? Чи варто взагалі боротися із маніпуляціями? У всьому намагалися розібратися о 12:30 в аудиторії 7:10. Дякуємо студентам за активність, адже слухачів було справді багато.Дуже важливо, що відбувалися обговорення, виникали запитання та навіть дискусії. В умовах глобальної інформаційної війни необхідно бути медіаграмотними та максимально критичними. Так, сьогодні вчилися мислити!
Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка висловлює подяку спікерам, адже про таке не можна мовчати. Хочеться, щоб лекцій такого формату було більше і не тільки у
вишах нашої країни, але й у школах, адже ця інформація розрахована не на певну сферу, а на глобальне поширення. Лектори переконані,що кожен може робити країну кращою, а тому давайте мислити і не піддаватися маніпуляціям та пропаганді. А якщо вона і буде в нашому житті, то лише позитивна,наприклад, пропаганда здорового способу життя. Як вам така ідея?)
Щиро дякуємо і сподіваємося, що це не остання ваша лекція на нашому факультеті, а тому до нових зустрічей!

Софія Денисюк,

студентка 2 курсу

DSC 0951DSC 0687DSC 0727DSC 0793DSC 0821DSC 0845DSC 0850DSC 0943

На сайті один гість та відсутні користувачі