Благодійність

З любов'ю до дітей!

Нещодавно активісти нашого факультету організували благодійний збір коштів для дітей із дитячого будинку (Спеціалізований обласний будинок дитини, м.Боярка, вул.Хрещатик,111). Дорогі друзі, спільними зусиллями ви зробили дуже хорошу справу! Висловлюємо вдячність кожному з вас! За два дні було зібрано 6500 грн, а також іграшки та одяг.

Окремої уваги заслуговує факультет психології та голова студентського парламенту Воронова Вікторія. Вони відразу відгукнулися на наш заклик і підтримали нас. Дякуємо!

Цей тиждень був сповнений чудес. Вірити у диво треба! У четвер Дмитро Рашевський, студент НУБІП, відгукнувся на пост у Фейсбуці і запропонував екологічно чисті пазли для діток. Нам запропонували 100кг! Звичайно, ми взяли менше,але людська щедрість вражає! Також нас тоді почув Іван Бенца, який перерахував велику суму! Отакі ми з вами! Я щаслива, що така маленька ініціатива може перерости у щось вартісне і масштабне.

Звітуємо: на прохання дитячого будинку ми замовили килим (4400грн), а на решту коштів були придбані речі (необхідні дітям за словами працівників дитбудинку), а саме: памперси, сухі серветки та туалетний папір.
27 травня наші студенти відправилися до дітей. Відразу хочу сказати, що не всі речі та кошти ми відвезли сюди, бо кошти приходили і після нашого візиту. На днях ми обов'язково відправимо решту в інший дитячий будинок. Чекайте звіт!

Взимку, коли відвідували цей дитбудинок, змоги поспілкуватися з малюками ми не мали,але через таку щиру активність на цей раз нам дозволили (обов'язково з медичними довідками). Сьогодні бачили світлих діток, перші слова яких були:"Ти моя мама? А коли мама прийде?"...

Ми клеїли з ними рибок та квіти. Випитували про їхні справи, хто ким хоче стати і хто у кого закохався з групи. А оці теплі обійми і міцно-міцно стиснута малесенька долоня в моїх руках - ох, і серце кололо. Вразили малята з вадами. Я щиро дякую всім, хто так прекрасно дбає про дітей!Розмови з вихователями дають підтвердження,що малюків справді забирають, і це так тішить!

Ми обов'язково ще не раз поїдемо до малят, бо оті очі не дають просто покинути цю справу!

Софія Денисюк,

голова студпарламенту факультету