11 квітня 2019 р. в Національному педагогічному університеті імені
М. П. Драгоманова на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулась уже п’ята Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Український філологічний дискурс очима молодих науковців". Другий рік її співорганізатором виступає Херсонський державний університет.

Учасниками цьогорічного форуму молодих філологів стали студенти багатьох українських вишів: крім драгоманівців, у роботі конференції взяли участь представники співорганізаторів - Херсонського державного університету, які приїхали на чолі з науковим керівником доцентом кафедри кафедрисвітової літератури та культуриіменіпроф. О. МішуковаО.В.Горбонос, Мелітопольського державного університету, Вінницького державного університету імені Михайла Коцюбинського, Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та ін.

Учасники проявили високий фаховий рівень наукової підготовки, відзначений керівниками секцій - зав. кафедри української мови проф.
М.Я. Плющ та зав. кафедри української літератури проф. Погребенником

До нових зустрічей на конференції!

DSC 1065DSC 1070DSC 1072DSC 1080DSC 1081DSC 1082

1977