Програми вступних випробувань

І. Програма вступного фахового випробування з дисциплін редакторського циклу (основи видавничої справи та редагування, історія видавничої справи та редагування, технічне редагування, типологія помилок, коректура, макетування і верстка) для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра на базі здобутого ступеня бакалавра. Натисніть сюди, щоб завантажити.

ІІ. Програма вступного фахового випробування з дисциплін редакторського циклу (основи видавничої справи та редагування, історія видавничої справи та редагування, технічне редагування, типологія помилок, коректура, макетування і верстка) для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціалістаНатисніть сюди. щоб завантажити.

ІІІ. Програма додаткового вступного випробування з української мови (письмово)для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого  освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста спеціальність 061 «Журналістика». Натисніть сюди, щою заванажити.

ІV. Програма вступного фахового випробування з української мови і літератури для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста спеціальність 014 «Середня освіта (українська мова і література)». Натисніть сюди, щоб завантажити.

V. Програма додаткового вступного випробуванняз української мови (письмово)для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства,при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі здобутогоосвітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста спеціальність 014 Середня освіта (українська мова і література). Натисніть сюди, щоб завантажии.

VІ. Програма вступного випробування з української мови і літератури для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти спеціальність 014 «Середня освіта (українська мова і література)». Натисніть сюди, щоб завантажити.

VІІ. Програма вступного фахового випробування з української мови та літератури для громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, при вступі на навчання для здобуття ступеня магістра на базі здобутого ступеня бакалавра/освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста спеціальність 035 «Філологія». Натисніть сюди, щоб завантажити.

VІІІ. Додаткове вступне випробування зі спеціальності „Українська мова і література“ на спеціальність „Видавнича справа і редагування“ (перехресна магістратура). Натисніть сюди, щоб завантажити.

Server Time: 2019-08-24 11:54:27