Презентація творчості Тамари Корсунської та її онучки Олександри Бурбело

Я лиш струна на арфі України

Презентація творчості Тамари Корсунської

та її онучки Олександри Бурбело

16 листопада 2017 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася презентація творчості нашої випускниці Тамари Корсунської та її малої онучки Олександри Бурбело, що, на жаль, вже відійшли у засвіти. Володимир Бевз, чоловік письменниці та дідусь Олександри, проникливо та захопливо розповів про талановитих наших земляків.

Тамара Корсунська – кандидат філологічних наук, доцент, викладала на кафедрі української мови інституту філології й журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, відома вінницька поетеса. Свої перші поетичні твори друкувала в періодичних виданнях. У 2015 році вийшли друком дві її поетичні збірки – «Козацький і Шевченків край» та «Василь Симоненко – Національний поет України», у 2016 році – збірки сонетів «Намисто України», книга 1, книга 2, книга 3 та книга 4.

Олександра Бурбело – талановита юна письменниця із Вінниці, член Національної спілки письменників України, її вірші цьогоріч унесено до шкільної програми з української літератури для учнів 5-9 класів. За своє коротке життя (15 років) талановита дівчинка встигла багато.У 2011 році вийшла перша збірка поетичних та прозових творів Олександри «Первоцвіт», у якій опубліковано й поезію «Подвиг Богуна», що зайняла І місце у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Я козацького роду». Друге видання книги «Первоцвіт»привітав класик української літератури Всеволод Нестайко. Олександра Бурбелоавтор багатьох поетичних та прозових збірок, серед яких і«Зимова Україна», «Я лиш струна на арфі України»,«Золота росинка»та інші.

Прес-служба факультету

DSC 0535DSC 0544DSC 0516DSC 0548DSC 0546DSC 0547DSC 0559DSC 0548