Світлана Привалова про сучасний літературний процес

Світлана Привалова про сучасний літературний процес

І знову ми переконалися, що світ неймовірний! Товариський, надихаючий та вражаючий! Він зводить високоповажних лекторів зі звичайними студентами спочатку на форумах і фестивалях, а потім в аудиторіях рідного університету.

Цього холодного четверга на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка завітала яскрава, промениста та запальна Світлана Привалова! Неформальна зустріч у формі лекції з програмною директоркою Центру літературної освіти Liosvita вразила ВСІХ ! Кандидат наук із соціальних комунікацій, яка видала три антології та три книжкові серії, знайомила сьогодні наших студентів із літературою по-новому.

Дякуємо, пані Світлано, за свіжий погляд на вже відомі нам до цього речі! Окреме спасибі за подарунки нашим студентамкнижки! Гадаю, що кожному хотілося отримати подарунок від такої високоповажної людини.
Приємним сюрпризом стала присутність на заході письменника та викладача нашого університету
Олександра Козинця!

Цікаві лайфхаки, захопливі ребуси, шокуючі історії із життя – ось те, що відбувалося в аудиторії 7.10 протягом заходу. Свою зустріч лекторка закінчила ніжним декламуванням вірша… Шанована Світлано, від імені усіх студентів та викладачів Вам щиро дякуємо, адже уроків ми винесли багато. Одну мудру річ я навіть встигла занотувати: «Єдина мова, якою можна достукатися до будь-кого – літературна». Тож нехай Вам і надалі буде так натхненно нести істини в маси, а ми щиро сподіваємося, що сьогоднішня наша зустріч на факультеті точно не остання!

Софія Денисюк,

голова Студентського парламенту факультету101133445566778899