Що таке прокрастинація і як з нею боротися?

Деталі

DSC 0059

Лекціяпро прокрастинацію

від благодійної організації Klitschko Foundation

6 листопада 2019 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася лекція про прокрастинацію від благодійної організації Klitschko Foundation. Гордістю для нас є те, що одним із спікерів була Олеся Гусєва - студентка нашого факультету.

 

Разом із нею цікавою інформацією поділився Дмитро Канєвський.
Молоді, але потужні лектори розповіли в жартівливій, сучасній формі про те, як раціонально розподіляти час, як не планувати більше своїх сил, активно закликали спати і їсти, адже для студентів ці дві речі – найбільш складно реалізувати.
Використовуючи меми та приклади з університету, спікери забезпечили студентам мотивацію не стояти на місці , а діяти! За цю допитливу годину ми встигли і практично потренуватися,а тому слід відзначити далекоглядність спікерів та продуманість заходу.

Корисною була також інформація про організацію Klitschko Foundation.
Так, наші студенти вкотре доводять, що вони найкращі!
Студентське життя не обмежується лише парами, адже якщо захотіти, то можна розвиватися, вдосконалюватися і в позаурочний час.
Дякуємо
вам, дорогі спікери! Ми обіцяємо не відкладати наші справи на потім, бути зібраними та свідомими, а ще обов'язково йти до мети, чого і вам бажаємо!

Уперед до нових вершин!

Софія Денисюк,

                                                          голова Студентського парламенту факультетуDSC 0001DSC 0002DSC 0033DSC 0081DSC 0098DSC 0143DSC 0148

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 164 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7037358
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7227
13325
33074
5904973
273448
397811
7037358

Your IP: 46.229.168.148
Server Time: 2020-01-21 14:35:03
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ