Презентація роману "Київські канікули"

Деталі

DSC 0241

Презентаціяроману української письменниці

Наталі Тисовської «Київські канікули»

27 листопада 2018 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася презентація роману «Київські канікули» української письменниці, перекладача, редактора Наталі Тисовської.

 

До аудиторії ввійшла мила, інтелігента жінка, яка своєю блискавичною посмішкою відразу зачарувала нас усіх. Ми, студенти, які пишуть, редагують творять, дуже чекали зустрічі, адже авторка і редактор, і верстальник, і перекладач, і письменниця – усі професії майстерно опанувала чарівна гостя. Захід розпочала прекрасною промовою про творчу особистість заступник декана з виховної роботи Гаврилюк Оксана Романівна. Після цього слово люб’язно передали Наталі Тисовській.

Письменниця прийшла до нас не з пустими руками, а з новим романом «Київські канікули». Урочиста тиша та увага всіх слухачів засвідчували, що книга зацікавила кожного. Студенти та викладачі почули багато цікавих фактів про саму книгу та деталі її створення.

Після презентації в аудиторії розпочалося обговорення роману і не тільки, адже людину, яка опанувала не одну професію та має величезний багаж знань, ми не могли відпустити просто так. Кожен ходів отримати відповіді на свої запитання від професіонала.

Приємним завершенням заходу став розіграш двох книг серед студентів, які ставили запитання. Вітаємо наших переможців!

Неофіційною частиною презентації книги були фото та автограф-сесія слухачів із авторкою, так кожен отримав приємний спогад про зустріч.

Висловлюємо щиру вдячність Наталі Тисовській за візит. Дякуємо, що поділилися з майбутніми філологами, вчителями та редакторами своїм незбагненно масштабним досвідом! Сподіваємося, що в майбутньому ми будемо присутніми ще не на одній презентації ваших книг!

Софія Денисюк,

студентка 3 курсу

DSC 0263DSC 0222DSC 0231DSC 0237DSC 0244DSC 0248

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 154 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7037527
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7396
13325
33243
5904973
273617
397811
7037527

Your IP: 46.229.168.137
Server Time: 2020-01-21 14:50:34
   

Авторизація  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ