Відкриття аудиторії імені академіка Арнольда Панасовича Грищенка в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

Деталі

грищ2

12 грудня 2013 року в житті Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбулася знаменна подія – відкриття аудиторії імені Арнольда Панасовича Грищенка – відомого мовознавця, доктора філологічних наук, професора, академіка АПНУ, заслуженого діяча науки і техніки України.

 

 

Відкриття аудиторії було справжнім святом. З цієї нагоди до Інституту завітали дорогі гості, зокрема дружина Арнольда Панасовича Ніна Миколаївна, брат Геннадій Опанасович, син Тарас Арнольдович, докторантка Надія Іванівна Бойко, аспірантка Валентина Петрівна та товариш – професор Василь Васильович Німчук, директор Інституту колекційної педагогіки та психології, академік Віктор Миколайович Синьов. Також були присутні викладачі кафедри української мови та інших кафедр інституту.

Відкривали аудиторію завідувач кафедри української мови, професор М.Я. Плющ та проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, професор Б.І. Андрусишин після вітального слова директора Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, професора А.В. Висоцького. Народний ансамбль «Купава» виконав улюблену пісню Арнольда Панасовича «Ой, летіли дикі гуси», розчуливши всіх присутніх та подарувавши неповторні хвилини задоволення.

Багато теплих слів було сказано про діяльність Арнольда Панасовича, про його неоціненний вклад у розвиток українського мовознавства і науки загалом. Це була людина надзвичайно розумна, щира, товариська, весела. А.П. Грищенко завжди говорив, що на першому місці для нього була сімя, а потім усе інше. «Він був людиною такої висоти, до якої ми прагнемо дорівнятися, але це просто неможливо», сказала Валентина Петрівна Заскалета, аспірантка професора.

грищгрищ1

Арнольд Панасович завжди був попереду, він уважно стежив за всім, що відбувається в науці і у світі, він завжди знав, що потрібно робити, коли і як. Окрім української мови, досконало знав німецьку, опановував англійську, кілька слов’янських мов, захоплювався мистецтвом. А.П. Грищенко був простою людиною, завжди допомагав своїм студентам, колегам, давав мудрі поради.

Арнольд Панасович упродовж 25 років очолював кафедру української мови в Інституті української філології, був прекрасним організатором і незамінним, мудрим керівником, організовував наукову та дослідницьку роботу.

Усі присутні із неймовірною теплотою говорили про Арнольда Панасовича і дуже шкодували, що його вже немає поруч. Завдяки керівництву Інституту української філології гості мали змогу послухати фрагмент лекції професора, записаний на аудіоносієві, та переглянути світлини науковця.

Арнольд Панасович був, є і залишиться для своїх студентів і для тих, хто з ним працював, Богом у царині мовознавчої науки.

Завершилася зустріч подякою Анатолія Васильовича Висоцького за те, що всі знайшли час і можливість завітати на відкриття нової, світлої, просторої аудиторії імені академіка А. П. Грищенка та дзвінкою піснею ансамблю «Купава» «За нашим стодолом».

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 225 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

6501584
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
8217
9719
22745
5360817
135485
437486
6501584

Your IP: 34.225.194.144
Server Time: 2019-12-10 15:56:01
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ