НПУ презентує педагогічну матрицю України

Деталі

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова спільно з Національною академією педагогічних наук України та Асоціацією педагогічних університетів Європи пропонує вперше на вітчизняному і світовому освітньому просторі унікальну за масштабами та вагомістю подію.

З початку вересня 2012 року на базі Драгоманівського університету проводитиметься Український педагогічний лекторій «Видатні постаті».

Авторами ідеї та організаторами проекту стали поважні академіки ректор вишу Віктор Андрущенко і президент НАПН Україниimage001 Василь Кремень. Координатори: доктор педагогічних наук, академік НАПН Ольга Сухомлинська та доктор педагогічних наук, професор Наталя Дем’яненко.

 

 

 

 

Спільно з провідними інституціями НАПН України інститути НПУ проводитимуть лекції за життєписом і діяльністю видатних особистостей на ниві педагогіки, освіти, просвітництва. В аудиторіях університету лунатимуть такі видатні імена як Констянтин Ушинський, Микола Пирогов, Михайло Драгоманова, Софія Русова, Григорій Ващенко, Антон Макаренко, Василь Сухомлинський з уст відомих лекторів сучасності Л. Березівської, О. Міхно, В. Погребенник, Н. Антонець, А. Бойко, Н. Дічек, О. Сухомлинська.

Русова СЗа словами ідейного натхненника заходу, ректора НПУ, академіка Віктора Андрущенка, відкриття та гомін на повен голос про цих особистостей у педагогіці українській і світовійявище начебто звичне, та ж мало просто згадати їхні прізвища на Україні у той час, коли ідеями, постулатами, науковими працями цих педагогів захоплюється Європа, прагне запозичити Схід. «Ці вчені, - переконаний Віктор Петрович, - створили, описали й подарували людській цивілізації основу педагогічної освітипедагогічну матрицю, щось подібне до таблиці множення для математиків, чи таблиці хімічних елементів Менделєєва для хіміків. Наше важливе завдання в тому, щоб пояснити, донести цю педагогічну матрицю до звичайного вчителя кожної школи на Україні, гордитися нею на міжнародній арені та будувати на ній, як на міцному фундаменті, майбутнє педагогічної науки».

Інформаційні партнери проекту – часописи «Вища освіта України», «Гілея», «Директор школи, ліцею,263029324 гімназії», «Історико-педагогічний альманах», «Історико-педагогічні студії», «Нова парадигма», «Рідна школа», «Шлях освіти», газета «Освіта» та інші. Детальне висвітлення та аналіз проект отримає на Персональному сайті Віктора Андрущенка та на офіційному сайті університету. Запрошуємо долучитися усіх бажаючих.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

6495916
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2549
9719
17077
5360817
129817
437486
6495916

Your IP: 3.214.184.124
Server Time: 2019-12-10 05:05:53
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ