Урочистості з нагоди чергової річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

Деталі

Урочистості з нагоди чергової річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова вже стали традиційними та набули обрисів глибокого пошанування особливо молоддю вишу сивих ветеранівгероїв і переможців, наставників драгоманівців.

 

Цього року захід відбувся 7 травня у переддні великої Перемогисвята, що єднає різні покоління, схиляючи голови перед світлою пам’яттю тих, хто зберіг мирне небо для нащадків. Після внесення бойового прапора 60-ої Армії та покладання квітів до пам’ятника Вічного вогню з палкими словами до гостей і глядачів звернулися член Ради ветеранів університету, доктор географічних наук, професор Іван Половина, голова Ради ветеранів НПУ, відмінник народної освіти України, учасник оборони Києва, Москви, визволення Польщі, форсування Одеру, взяття Берліна, полковник у відставці, почесний професор Драгоманівського університету Микола Рябухін, голова Ради Київської міської організації ветеранів України, полковник запасу Микола Мартинов, заступник голови Ради ветеранів Шевченківської районної організації м. Києва, генерал-майор Роберт Кравцов, голова Київської організації ветеранів війни, генерал-майор запасу Віктор Мальований та інші запрошені.

IMG 2648

У думках і фразах виступаючих досі відчувався гіркий біль за втраченими друзями, загубленими молодими роками, нездійсненими  мріями. Та разом з тим пробивала безмежна гордість і впевненість того, що хоч і такими дорогими жертвами, та колишнім звичайним солдатам, а тепер героїчним постатям вдалося подарувати своїм внукам і правнукам світ без гарматних пострілів і залпів. Хвилиною мовчання переповнений зал згадував і дякував тим, хто не повернувся із фронтових доріг.

IMG 2690

У ту далеку та криваву епоху старими добре знаними мелодіями повели глядачів артисти Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Народний артист України, соліст Національної опери імені Т. Шевченка Олександр Гурець, старший викладач кафедри теорії та постановки голосу Віктор Сачок, Євгенія Чугунова, Народний вокальний ансамбль «Купава» та чоловічий вокальний ансамбль Інституту гуманітарно-технічної освіти «Журавлі».

IMG 2678

За рішенням Вченої Ради університету, ветерани й дружини бойових командирів були відзначені особливими подяками та грошовими преміями. Герої Другої світової, працівники університету, що чимало зробили для піднесення патріотичного виховання у виші отримали золоті й срібні медалі М. Драгоманованайвищі відзнаки університету.

IMG 2732

Відповідно до Указу президента України з метою посилення державної підтримки та за визначні заслуги і вагомий внесок у розбудову Української держави учаснику бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. Миколі Рябухіну було призначено довічну державну стипендію.

IMG 2707

Найприємнішим для студентів стало оголошення результатів конкурсу-огляду на кращу організацію патріотичного виховання в інститутах НПУ. П’ятий рік поспіль цю нагороду виборюють студентський та викладацький колектив Інституту природничо-географічної освіти на чолі з директором Віталієм Покасем. Третьокурсниця Інституту гуманітарно-технічної освіти К. Мартинюк отримала щорічну іменну премію Ф. І. Жарчинського.

IMG 2714

Цього ж дня ветеранів в університеті як на диво побільшало, адже медалями заслужених ветеранів міста Києва було відзначено першого проректора НПУ Володимира Беха та проректора з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів Богдана Андрусишина за великий вклад і підтримку ветеранських організацій, тісну співпрацю і взаємодопомогу. Університет пишається своїми наставниками та дякує їм теплу атмосферу і мудрі поради.

   

Додаткове меню  

   

Хто на сайті?  

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

   

Всього відвідувань  

7531918
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
210
15222
35869
6348718
348564
419444
7531918

Your IP: 66.249.76.16
Server Time: 2020-02-18 00:53:37
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ